KMG TOP - váš predajca KIA

Poskytujeme autorizovaný predaj a servis značky KIA v Topoľčanoch. Radi Vám pomôže pri výbere vozidla podľa Vašich predstáv a poskytneme profesionálny popredajný servis.  Navštívte nás a presvedčte sa sami, že Kia nie je len auto. 
Kia je zážitok.

Dokonalosť v každom detaile. Objavte úplne novú úroveň. Luxusné materiály, prepracovanosť, sofistikovanosť a mimoriadna kvalita. Spoznajte Novú Kia Sorento. Výnimočný zážitok každý deň.

Aktuálne zľavy na vybrané modely Kia a zvýhodnené akciové ponuky. Model Kia Sportage so zľavou až 1 900 €, model Kia cee'd so zľavou až 1 300 € a model Kia Rio získate so zľavou až 650 €.

Nová Kia Stinger

Pripravte sa na vzrušujúce GRAN TURISMO. Ten pocit prepychovej kabíny, ktorá vás obklopuje a k tomu vzrušenie z 3,3-litrového motora V6 s dvoma turbodúchadlami s výkonom 370 k. Všetko toto vám dá nová Kia Stinger. A ešte omnoho viac. 

MODELY KIA

NOVINKY V KIA TOPOĽČANY

Predstavujeme KIA STONIC

Predstavujeme KIA STONIC
Nový crossover Kia, prichádzajúci do B segmentu, bude mať meno „Stonic“ a bude to pútavý a sebavedomý kompaktný crossover seurópskym dizajnom. Model Stonic je inšpirovaný tvarom a funkčnosťou väčších SUV modelov značky Kia. Pomenovanie ‘Stonic’ vzniklo spojením výrazov „Speedy“ a „Tonic“, čo pomenováva prvý a posledný tón v hudobnej stupnici. Meno„Stonic“ naznačuje, že vozidlo je živé a ponúka niečo nové a svieže do segment u kompaktných SUV.

KIA Optima_SW vo výbave GT je u nás !

KIA Optima_SW vo výbave GT je u nás !
Nezmeškajte to ! Zavítala k nám úplne nová KIA Optima Sportswagon vo výbave GT ! Jazdiť na tomto vozidle je neskutočný zážitok. Dravý, športový zvuk ktorý Vás nenechá chladným. Donúti a vtiahne Vás do svojho sveta. Je to neskutočne variabilné a zároveň športové vozidlo. Určite sa k Vám bude hodiť. Preto neváhajte a príďte si ju vyskúšať.                  NA TESTOVACIE JAZDY VOLAJTE: 0915 427 252.