KMG TOP - váš predajca KIA

Poskytujeme autorizovaný predaj a servis značky KIA v Topoľčanoch. Radi Vám pomôže pri výbere vozidla podľa Vašich predstáv a poskytneme profesionálny popredajný servis. Navštívte nás a presvedčte sa sami, že Kia nie je len auto. Kia je zážitok. 

Dokonalosť v každom detaile. Objavte úplne novú úroveň. Luxusné materiály, prepracovanosť, sofistikovanosť a mimoriadna kvalita. Spoznajte Novú Kia Sorento. Výnimočný zážitok každý deň. 

Aktuálne zľavy na vybrané modely Kia a zvýhodnené akciové ponuky. Model Kia Sportage so zľavou až 1 900 €, model Kia cee'd so zľavou až 1 300 € a model Kia Rio získate so zľavou až 650 €.

Nová Kia Niro Crossover Hybrid

Predstavujeme vám nový hybridný crossovoer Kia Niro. Moderný crossover so špičkovou kvalitou, najlepšími vlastnosťami hybridu s mimoriadne nízkou spotrebou a nízkymi emisiami.

MODELY KIA

NOVINKY V KIA TOPOĽČANY

KIA Optima_SW vo výbave GT je u nás !

KIA Optima_SW vo výbave GT je u nás !
Nezmeškajte to ! Zavítala k nám úplne nová KIA Optima Sportswagon vo výbave GT ! Jazdiť na tomto vozidle je neskutočný zážitok. Dravý, športový zvuk ktorý Vás nenechá chladným. Donúti a vtiahne Vás do svojho sveta. Je to neskutočne variabilné a zároveň športové vozidlo. Určite sa k Vám bude hodiť. Preto neváhajte a príďte si ju vyskúšať.                  NA TESTOVACIE JAZDY VOLAJTE: 0915 427 252.

Exkluzívna KIA Stinger realitou !

Exkluzívna KIA Stinger realitou !
Predstavujeme Vám náš nový model KIA Stinger. Ide o náš reprezentatívny "GT" špeciál ktorý dostal názov Stinger. Tento pojem si zapamätajte, pretože stretnutie s ním bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom ! Podľa prvých informácií sa bude vozidlo vyrábať s 3,3 l agregátom s pohonom až 370 konských síl ! Max. zrýchlenie 0 - 100km / hod dosiahne za 5,1 sekundy. Neskutočné ! Druhou alternatívou bude 2,0 l štvorvalec s výkonom 255 koní. Spustenie predaja sa plánuje v druhej polovici roku 2017 ! Cena prekročí 30 tisíc  € !