KMG TOP - váš predajca KIA

Poskytujeme autorizovaný predaj a servis značky KIA v Topoľčanoch. Radi Vám pomôže pri výbere vozidla podľa Vašich predstáv a poskytneme profesionálny popredajný servis.  Navštívte nás a presvedčte sa sami, že Kia nie je len auto. 
Kia je zážitok.

Vyberte si v našom showroome nové alebo jazdené vozidlá Kia pripravené ihneď k odberu. Máme pre vás výhodné ceny a akciové bonusy. Informujte sa v KMG TOP v Topoľčanoch - autorizovaný predajca značky KIA. 

Aktuálne zľavy na vybrané modely Kia a zvýhodnené akciové ponuky. Model Kia Sportage so zľavou až 1 900 €, model Kia cee'd so zľavou až 1 300 € a model Kia Rio získate so zľavou až 650 €.

Nová Kia Stinger

Pripravte sa na vzrušujúce GRAN TURISMO. Ten pocit prepychovej kabíny, ktorá vás obklopuje a k tomu vzrušenie z 3,3-litrového motora V6 s dvoma turbodúchadlami s výkonom 370 k. Všetko toto vám dá nová Kia Stinger. A ešte omnoho viac. 

MODELY KIA

NOVINKY V KIA TOPOĽČANY

Výpredaj modelu KIA Cee´d.

Výpredaj modelu KIA Cee´d.
Nezmeškajte najvýhodnejšie obdobie na kúpu vozidiel KIA Cee´d a KIA Cee´d_SW. Teraz v jedinečnej výpredajovej cene. Môže byť Vaša už za 11.690 € + zimné pneu. Zadarmo ! Teraz môžete získať bezkonkurenčnú zľavu vo výške 1800 € na akúkoľvek výbavu a motorizáciu. Toto z nášho najpredávanejšieho modelu robí úplne bezkonkurenčnú voľbu. Tak nečakajte a získajte aj vy svoju Slovenskú "Ceedku" za najvýhodnejšiu cenu aká tu kedy bola. Viac info. na tel. č.: 0915 427 252Ivan Krajčík

Auto ROKA na Slovensku je KIA STINGER !

Auto ROKA na Slovensku je KIA STINGER !
O tom, že KIA Stinger je dizajnovou aj kvalitovou bombou roka sme vedeli už pri uvádzaní tohoto modelu do predaja. Teraz sa to však potvrdilo aj na novinárskej úrovni a naša vlajková loď značky si odniesla hneď zlatú medajlu v podobe titulu auto roka ! Stala sa autom roka vo viacerých štátoch EÚ. Preto, to nie je náhodné ocenenie. TOTO VOZIDLO JE VÁŽNE O TRIEDU VYŠŠIE.Ivan Krajčík