KMG TOP - váš predajca KIA

Poskytujeme autorizovaný predaj a servis značky KIA v Topoľčanoch. Radi Vám pomôže pri výbere vozidla podľa Vašich predstáv a poskytneme profesionálny popredajný servis.  Navštívte nás a presvedčte sa sami, že Kia nie je len auto. 
Kia je zážitok.

Dokonalosť v každom detaile. Objavte úplne novú úroveň. Luxusné materiály, prepracovanosť, sofistikovanosť a mimoriadna kvalita. Spoznajte Novú Kia Sorento. Výnimočný zážitok každý deň.

Aktuálne zľavy na vybrané modely Kia a zvýhodnené akciové ponuky. Model Kia Sportage so zľavou až 1 900 €, model Kia cee'd so zľavou až 1 300 € a model Kia Rio získate so zľavou až 650 €.

Nová Kia Stinger

Pripravte sa na vzrušujúce GRAN TURISMO. Ten pocit prepychovej kabíny, ktorá vás obklopuje a k tomu vzrušenie z 3,3-litrového motora V6 s dvoma turbodúchadlami s výkonom 370 k. Všetko toto vám dá nová Kia Stinger. A ešte omnoho viac. 

MODELY KIA

NOVINKY V KIA TOPOĽČANY

Prekvapí Vás svojou priestrannosťou.

Prekvapí Vás svojou priestrannosťou.
Aj v novom roku 2018 pokračujú neprekonateľné zľavy na vozidlá KIA Venga. Navyše predlžujeme aj limitovanú Zlatú edíciu, vďaka jej úspešnému predaju dosiahla Venga v poslednom 1/4 roku rekordné čísla predaja. Ide o naozaj neprekonateľnú výbavu / cenu. Ako aj pri ostatných modeloch tak aj pri Venge vieme uplatniť špeciálne zľavy pre špecifikované skupiny ako: firmy, ZŤP, pedagogický pracovníci, MV SR, MO SR a pod. Ak sa neviete rozhodnúť a hľadáte všestranné vozidlo s vyšším sedením a neprekonateľnou výbavou tak Venga je správnou voľbou. Pre vytvorenie najvýhodnejšej ponuky nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0915 427 252 Ivan Krajčík

KIA SORENTO teraz z jedinečnou zľavou !

KIA SORENTO teraz z jedinečnou zľavou !
Nezmeškajte najvýhodnejšie obdobie na kúpu nového Sorenta. V úvode roka 2018 sme si pre Vás pripravili MEGA zľavy na naše najväčšie vozidlo KIA Sorento. Teraz na Váš čakajú zľavy od 5000 € ! Navyše, možnosť financovania bez navýšenia na 36, 48 a 60 mesiacov. Špeciálne zľavy pre firmy, lekárov, MV SR, pedagogických pracovníkov atď. Nepremeškajte čas, výpredaja skladových zásob. Vozidlá sú ihneď k odberu, bez čakania ! Tešíme sa na Vašu návštevu.Ivan Krajčík