KMG TOP - váš predajca KIA

Poskytujeme autorizovaný predaj a servis značky KIA v Topoľčanoch. Radi Vám pomôže pri výbere vozidla podľa Vašich predstáv a poskytneme profesionálny popredajný servis.  Navštívte nás a presvedčte sa sami, že Kia nie je len auto. 
Kia je zážitok.

Vyberte si v našom showroome nové alebo jazdené vozidlá Kia pripravené ihneď k odberu. Máme pre vás výhodné ceny a akciové bonusy. Informujte sa v KMG TOP v Topoľčanoch - autorizovaný predajca značky KIA. 

Aktuálne zľavy na vybrané modely Kia a zvýhodnené akciové ponuky. Model Kia Sportage so zľavou až 1 900 €, model Kia cee'd so zľavou až 1 300 € a model Kia Rio získate so zľavou až 650 €.

MODELY KIA

NOVINKY V KIA TOPOĽČANY

Najvýhodnejšie obdobie na kúpu vozidla je TU !

Najvýhodnejšie obdobie na kúpu vozidla je TU !


Ak premýšľate nad kúpou nového vozidla už dlhšiu dobu. Tak práve teraz je to najvýhodnejšie obdobie pre Vaše rozhodnutie. Áno, KIA má pre Vás pripravené najlepšie akcie v roku práve teraz. Najvyššie zľavy + výhoda zimných pneu. alebo kompletov Zadarmo k vozidlu. Od 10. mesiaca v roku až po 3 mesiac v novom roku Vám ponúkame túto možnosť. Preto neváhajte dlho a vyberte si svoju najnovšiu KIU práve teraz.
Navyše posledné atmosferické motorizácie 1,4 Mpi sú dostupné už iba v obmedzených počtoch preto sa treba rozhodnúť čím skôr. Prinášame Vám ponuku vozidiel po kt. je dopyt najväčší no zásoby sa rýchlo míňajú. Čítajte tu...

Servisná Kampaň. Pripravte sa na zimu.

Servisná Kampaň. Pripravte sa na zimu.

Predajom nového vozidla Kia to pre nás nekončí. Vážime si vaše rozhodnutie a želáme si vašu maximálnu spokojnosť. Urobíme všetko pre to, aby kvalita našich servisných služieb zodpovedala špičkovej kvalite našich vozidiel. Prezujte svoje auto výhodne. Pripravte sa na blížiacu sa zimu v predstihu a získajte zľavu 10% z ceny prezutia zimných pneumatík.Kontaktujte najbližší autorizovaný servis Kia a rezervujte si svoj termín včas.

Štastní majitelia

Vlastniť vozidlo KIA je zážitok.
Pozrite si galériu našich spokojných
zákazníkov.