KMG TOP - váš predajca KIA

Poskytujeme autorizovaný predaj a servis značky KIA v Topoľčanoch. Radi Vám pomôže pri výbere vozidla podľa Vašich predstáv a poskytneme profesionálny popredajný servis.  Navštívte nás a presvedčte sa sami, že Kia nie je len auto. 
Kia je zážitok.

Vyberte si v našom showroome nové alebo jazdené vozidlá Kia pripravené ihneď k odberu. Máme pre vás výhodné ceny a akciové bonusy. Informujte sa v KMG TOP v Topoľčanoch - autorizovaný predajca značky KIA. 

Aktuálne zľavy na vybrané modely Kia a zvýhodnené akciové ponuky. Model Kia Sportage so zľavou až 1 900 €, model Kia cee'd so zľavou až 1 300 € a model Kia Rio získate so zľavou až 650 €.

Nová Kia Stinger

Pripravte sa na vzrušujúce GRAN TURISMO. Ten pocit prepychovej kabíny, ktorá vás obklopuje a k tomu vzrušenie z 3,3-litrového motora V6 s dvoma turbodúchadlami s výkonom 370 k. Všetko toto vám dá nová Kia Stinger. A ešte omnoho viac. 

MODELY KIA

NOVINKY V KIA TOPOĽČANY

KIA XCEED - Nová kráska zo Žiliny

KIA XCEED - Nová kráska zo Žiliny

Nová KIA XCEED vychádza z modelového radu CEED, bude sa jednať už o 4 karosársku verziu tohto modelu. XCEED bude v sebe skrývať priestranný Crossover vhodný nielen do mesta ale aj dlhšie cesty. Bude sa jednať o Crossover kt. miery medzi naše vozidlá Stonic a Sportage. Dĺžka rovanko ako aj rázvor by sa mali zhodovať s karosériou hatchbacku. Cena by sa mala tak isto pohybovať niekde medzi touto dvojicou vozidiel. Viac sa dozvieme už čoskoro.

KIA PROCEED - Najkrajšia Slovenská KIA ?

KIA PROCEED - Najkrajšia Slovenská KIA ?

Svojím konštrukčným riešením „shooting brake“ predstavuje ProCeed alternatívu k tradičnému trojdverovému hatchbacku, pričom jeho pôsobivé rozmery sa spájajú s kompaktnou stopou, ktorá čo-to naznačuje o jeho skvelej obratnosti. ProCeed s DNA vozidiel kupé je nižší a dlhší než model Ceed, či už vo verzii päťdverového hatchbacku alebo Sportswagon. Svoj pôsobivý zovňajšok však dopĺňa o dávku všestrannosti, čím získava jedinečnú siluetu s naklonenou zadnou časťou, ktorá nemá v triede rodinných vozidiel obdobu.

Štastní majitelia

Vlastniť vozidlo KIA je zážitok.
Pozrite si galériu našich spokojných
zákazníkov.