Recenzie z dielne Kia Topoľčany

Nová KIA Sportage GT-line HEV

Nová KIA Sportage GT-line HEV


Úplne nová KIA Sportage vo verzií HEV. Najvyššia možná výbava GT-line. Pozrite sa spolu s nami na toto unikátne vozidlo. Predstavujeme Vám naše nové, jedinečné SUV - víťaza testu TOP SUV family cars.

V tejto recenzií nájdete aj naše video. Veríme, že sa Vám bude páčiť.

Nová KIA XCEED - Váš svet nových možností

Nová KIA XCEED - Váš svet nových možností

V ďalšej recenzií som sa zameral na novú KIA XCEED. Práve toto vozidlo patrí v poslednom čase medzi naše naj - reklamovanejšie. V nasledujúcom článku si spolu s MEGA fotogalériou a videom môžete prečítať ako sa naše najnovšie vozidlo správa na ceste, pre koho je určené a hlavne ako vyzerá. Tak poďme na to.

Úplne nová KIA CEED - porovnanie s konkurenciou

Úplne nová KIA CEED - porovnanie s konkurenciou


Otestovali sme pre Vás,nový KIA CEED. Vitaj. Dlho očakávaný CEED. Naša nová rodina rodinných vozidiel KIA CEED predstavila svojho prvého člena. KIA CEED v karosérií päť dverového hatchbacku. Po nej bude nasledovať verzia kombi, kt. bude predávaná koncom augusta. Ďalej rodinku rozšíria verzie GT a GT line. Pribudnú aj noví členovia “shooting brake“ a crossover, ale to až v roku 2019...

Nová Kia Picanto : Pikantné riešenie do mesta

Nová Kia Picanto : Pikantné riešenie do mesta

Horúca novinka, Kia Picanto, sa po krátkej prestávke vracia do salónov. A čo všetko je na nej nové? To si poviem v nasledovnej recenzii. 

KIA Niro 1,6 6DCT AT PLATINUM

KIA Niro 1,6 6DCT AT PLATINUM

Som nová KIA Niro a som úplne iný ako ostatné vozidlá ! Nová KIA Niro je jedinečný a doposiaľ dosť neobjavený člen rodiny KIA. Práve to ma viedlo k napísaniu, ďalšej recenzie. Pokúsim sa Vám tohoto fešáka predstaviť v nasledujúcich riadkoch.

KIA CEE´D 1,6 CRDi 7st. AT GT-Line + Xenóny

KIA CEE´D 1,6 CRDi 7st. AT GT-Line + Xenóny

Univerzál, ktorý vystúpil z radu ! Najobľúbenejšie vozidlo KIA, ktoré si našlo veľa milovníkov. Ja som sa k nim pridal tiež. V tejto recenzií sa pozrieme detailnejšie na špecifickú KIA Cee´d, ktorá Vás zaujme už pri prvom pohľade navonok. Presne to je KIA Cee´d v športovom kabáte označovanom GT-Line. Tento krát som v podrobnejšom teste, otestoval motorizáciu 1,6 CRDi s novou dvoj-spojkovou automatickou prevodovkou. Najazdil som viac ako 8000km, takže v článku si tento model detailnejšie rozoberieme.

KIA OPTIMA 1,7 CRDi PLATINUM AT

KIA OPTIMA 1,7 CRDi PLATINUM AT

Pripravená uzemniť,všetkých svojich neprajníkov ! Nová KIA OPTIMA 2016 je novýmodel vozidla, ktoré spája dva protiklady. Vie byť divoká a zároveň inteligentná !Nájdete tu veľa nových inovačných technológií. Nový model dostal aj novérozmery, ktoré otvárajú dvierka pre novú zónu pohodlia v tomto segmente !Dostala novú 7 - stupňovú automatickú prevodovku s ktorou si viete dokonaleužiť každý kúsok cesty, ktorá je pred Vami. Toto auto môžem vystihnúťvlastnosťami tichá, úsporná a predurčená pre úspešných.

KIA RIO 1,2 CVVT EXTRA

KIA RIO 1,2 CVVT EXTRA

Auto mladé nielen duchom. Najvyšší čas napísať pár riadkov aj o jednom z našich najúspešnejších modelov. Reč bude o modely KIA RIO ! V tejto recenzií Vám podrobnejšie opíšem tento hravý model, ktorí patrí k Vaším najobľúbenejším. Možno ste to nevedeli, ale tento model sa vyrába od roku 2003, takže patrí medzi naše mladšie modely. No nielen tento fakt vystihuje jeho pod-nadpis v tejto recenzií. Viac už v článku...

KIA CARENS

KIA CARENS

Každé vozidlo Kia jejedinečné. Každé vozidlo Kia je výnimočné a prináša do Vášhoživota niečo nové. Každé vozidlo Kia je špecialista na činnostijemu určené. Kia Carens je určená pre Vašu rodinu. Kia Carens jeurčená pre Vašu prácu. Kia Carens je určená pre Vaše záľubya voľný čas.

KIA CEE´D 1,6 GDi SILVER

KIA CEE´D 1,6 GDi SILVER

Zlatá stredná cesta. Naskytla sa mi možnosť jazdiť a podrobne si vyskúšať model KIA CEE´D s 1,6 litrovým motorom vo výbave SILVER. V tomto článku sa budem venovať autu ako celku. Výbava SILVER popísaná ešte nebola a tiež spomeniem aj motor. Toto auto sme si zvolili, ako naše servisné vozidlo. Máte šancu si ho prísť kedykoľvek vyskúšať a porovnať si svoje skúsenosti s mojimi. Tak poďme na to...

KIA CEED 1,4 CVVT GOLD

KIA CEED 1,4 CVVT GOLD

Mestský divoch bez turba ! Je tu ďalšie pokračovanie našej kolonády medzi recenziami modelov KIA. Tento krát nezájdem ďaleko a ostanem pri modely KIA Cee´d. Z drobným rozdielom v číselnom označení motora, ale pre niekoho veľmi podstatným údajom ! Takže predstavím Vám modernizovaný model Cee´du s trošku menej objemovým motorom. Konkrétne sa pozrieme na vozidlo KIA Cee´d 1,4 CVVT GOLD. Predstavíme si hlavne motor, o výbave si povieme stručnejšie (viac o výbave nájdete tu.) 

NOVÁ KIA SPORTAGE

NOVÁ KIA SPORTAGE

Dlho-očakávanáchvíľa je tu. Poznáme exteriér aj interiér tohto dnes už legendárneho modelu. V roku1993 značka Kia spúšťa predaj vozidiel Sportage. Už názov napovedá že sa budejednať o vozidlo s impozantnými vlastnosťami a zároveň sa budehrdiť ako jedno s prvých vozidiel vôbec prívlastkom SUV. Vodičom tak dávamožnosť prekonať nepriazne počasia aj mierneho terénu zároveň si však udržujepohodlie a image športového, mestského vozidla.

KIA RIO SEDAN 1,2 CVVT SILVER

KIA RIO SEDAN 1,2 CVVT SILVER

Batožinový kráľ KIA Rio všetci dobre poznáme, ale dnes sa budeme venovať práve jeho novému bratovi. Je to RIO SEDAN, ktorý na Slovenský trh zavítal po dlhšej prestávke a premiéru si odkrútil práve tento rok. Po drobnom "produktovom vylepšení" modelov RIO sa  teda Kórejský bratia rozhodli, že k nám pošlú aj novú predĺženú verziu, teda Rio SEDAN. Touto recenziou sa pozrieme hlbšie na túto našu novinku, ktorá výrazne na Slovenskom trhu zamiešala karty medzi malými vozidlami. Malé až stredné vozidlá patria medzi najpredávanejšie, preto sa Vám teraz pokúsim popísať nový Rio SEDAN, ktorý by pri výbere automobilu v tejto kategórií, rozhodne nemal chýbať. Zameriam sa konkrétnejšie na výbavu SILVER a motor 1,2 CVVT.

KIA CEED 1,6 GDi GOLD

KIA CEED 1,6 GDi GOLD

Model, ktorý sa stal v posledných rokoch ťahúňom, značky KIA na našom i európskom trhu zároveň. Nie je to nik iný, ako náš krajan, ktorý pochádza z Tepličky nad Váhom. Nový model, KIA Cee´d sa nevyhol atraktívnejším úpravám, či interiéru alebo exteriéru. Pribudol nový trojvalec,  1,0 T-Gdi, pribudli nové prvky bezpečnosti a zmenu zaznamenalo aj pohodlie i množstvo moderných funkcií.  Cee´d teda dostal sviežejší výzor a doposiaľ najvyššiu úroveň pohodlia.
Ako celok, teda možno povedať, že jednoducho dospel ! Tento krát sa však zameriam na päťdverový hatchback, ktorý žne úspechy a zbiera ocenenia, ako na bežiacom páse. Okrem sedem ročnej záruky, sa snaží zaujať svojou prítomnosťou a preto patrí medzi naše najpredávanejšie auto. V nasledovných riadkoch, si popíšeme výbavu GOLD, ktorá zaznamenala tiež výrazný poskok !