ÚPLNE NOVÝ SPORTAGE

Dlho očakávaná chvíľa je tu. Poznáme exteriér aj interiér tohto dnes už legendárneho modelu. V roku1993 značka Kia spúšťa predaj vozidiel Sportage. Už názov napovedá že sa bude jednať o vozidlo s impozantnými vlastnosťami a zároveň sa bude hrdiť ako jedno s prvých vozidiel vôbec prívlastkom SUV. Vodičom tak dáva možnosť prekonať nepriazne počasia aj mierneho terénu zároveň si však udržuje pohodlie a image športového, mestského vozidla.

História

Už od začiatku sa Sportage stáva bestsellerom. Referencie zákazníkov po celej Európe sú toho jasným dôkazom. To, že je Kia Sportage vozidlom, kde technológia a bezpečnosť idú spolu ruka v ruke sa prejavilo aj ako inovácia v podobe kolenných airbagov. Druhá generácia prichádza na trh v roku 2004. Plných 5 hviezdičiek  je dôkazom absolútnej bezpečnosti.V roku 2007 sa spúšťa výroba modelu Kia Sportage na slovenskom trhu. Tretia generácia prichádza na trh v roku 2010 a nadväzuje na úspech prvých dvoch generácií. Štvrtá generácia prekopáva všetko čo sme si doteraz mysleli o Kia Sportage. Je nová je iná a je impozantná.  Poznáte ju keď ju uvidíte na prvý pohľad.Dizajn vozidla je výrazný. Novinky vo veľkom rozsahu si pre nás Kia Sportage  , ktorá bude opäť vyrábaná v Žilinskom závode , skutočne pripravila vo veľkom štýle.

Technické novinky

Celková premena interiéru po vzore Kia Sorento doplnená o nové technológie ako inovovaný parkovací asistent, ktorý vozidlo sám zaparkuje pozdĺžne aj priečne v stiesnených priestoroch preplnených mestských parkovísk.  Novinkou je aj to že Vám tento asistent pomôže aj vyparkovať.Novinkou je aj elektronické ovládanie batožinového priestoru. Stačí sa priblížiť v novej Kia Sportage  v priestore veka batožinového priestoru počkať 3 sekundy a kufor sa Vám otvorí celkom sám. Samozrejme je potrebné aby ste kdekoľvek pri sebe či už vo vrecku, kabelke alebo taške mali pri sebe kľúče. Vďaka tejto podmienke ostatne kufor bezpečne uzavretý pre všetkých nepovolaných. Optimalizovaná spotreba spolu s zväčšeným objemom palivovej nádrže zabezpečujú dlhší dojazd.  Pribudla aj automatická 7stupňová prevodovka. Kia Sportage2016 je dokonca možné zakúpiť aj vo verzii GT line kde špeciálne vyladený podvozok a športovejší exteriér Vám poskytnú pocit  športového pretekára. Tak ako všetky generácie pred ním nový model Kia Sportage kladie dôraz najmä na bezpečnosť. Aj tam sa nachádzame o level vyššie.  Autonómne núdzové brzdenie  zaznamenáva vďaka parkovacím senzorom a prednej parkovacej kamere  vzdialenosť a rýchlosť vozidiel pred ním a v prípade akéhokoľvek rizika varuje kolízie varuje vodiča. Ak vodič nezareaguje  vozidlo zabrzdí samé od seba a zabráni tak kolízii. Nechýba ani monitorovanie mŕtveho uhla čo prispieva k zvýšeniu bezpečnosti počas jazdy najmä pri dvojprúdových cestách a plnej premávke.  Blikanie kontrolky na spätnom zrkadle Vás upozorní na to čo Vaše oko nemôže vidieť.

Najúspešnejšie SUV prichádza

Prekvapí Vás aj nový navigačný systém s online službami Kia.  Na dobrých a osvedčených veciach netreba nič meniť a preto pre Vás máme 7 ročnú aktualizáciu máp celkom zdarma. Pod magickým číslom 7 nájdete opäť to na čo ste zvyknutý 7 ročnú plnohodnotnú záruku na vozidlo. Nová Kia Sportage 2016 si zachovala všetko dobré na čo jej dnes zvyknutý každý jej zákazník , prešla skutočnou dizajnovou revolúciou exteriéru aj interiéru, pribudli bezpečnostné a komfortné prvky výbavy. Ale synonymá , ktoré ju počas celej jej cesty charakterizovali zostávajú.Nová Kia Sportage 2016 je bezpečným útočiskom pre Vás a Vašu rodinu, Nová Kia Sportage 2016 tak ako jej predošlé generácie sa hrdí svojou spoľahlivosťou,komfortom pre každého kto sa práve vezie, bohatým výberom motorizácií, 7 ročnou zárukou a 7 ročnou aktualizáciou máp celkom zdarma, Skvelou spotrebou a v neposlednom rade prestížou.

Igor Žaťko
KIA TOPOĽČANY
0905 811 119

Neváhajte ma kontaktovať

Meno
E-mail
Telefón
Odkaz

Mám záujem o