Požičovňa vozidiel

Oficiálny partner programu KIA RENT.

KIA v spolupráci s KIA Topoľčany spúšťa nový projekt v ktorom si môžete zaobstarať nové vozidlá KIA na krátkodobý či dlhodobý prenájom. Všetko vybavíte u nás rýchlo a komfortne.
Poskytujeme vozidlá na:
-Kratkodobý prenájom
-Dlhodobý prenájom
-Pick up service (transfery na letiská jednosmerný prenájom)

Je to jednoduché.

Naše zmluvy prenájmu vozidiel sú jednoduché, prehľadné a rýchle. Zmluvy sú jasné a bez skrytých poplatkov.
Zmluvy pre firmy aj súkromné osoby sú bez depozitu ! Pre firmy je možné platiť prenájom cez faktúru. Pri pravidelnom prenájme a pri prenájme viacerých vozidiel je možná zľava. Naše ceny prenájmu sú uvedené v cenníku a môžu sa meniť. Pre presný výpočet zapožičania nás preto neváhajte kontaktovať. Ak máte nedostatok vozidiel vo Vašej firme alebo jednoducho nemáte vozidlo bez ktorého sa nezaobídete tak nás neváhajte kontaktovať. Stačí nás kontaktovať a vozidlo bude k dispozícií vo vopred dohodnutom termíne.  

Spokojnosť.

Naša spoločnosť spraví maximum pre spokojnosť svojich klientov, ktorí zostávajú verní počas celej doby fungovania spoločnosti. Našim heslom je spokojný zákazník, ktorý sa vždy rád vráti späť. Možnosť rezervácie vozidiel telefonicky bez nutnosti objednávok a formalít. Efektívnosť a spokojnosť pre rýchle jednanie.
Kde iní nefungujú, neberú telefóny alebo nemajú pre Vás auto na jeden deň ,my sme Vám k dispozícii každý deň okrem víkendu.

Cenník 2020

Zapožičanie náhradný vozidiel KIA

TypCena / 1 deň
KIA CEED30€ s DPH / do 150 kmCena nad 150km / 0,30€ za 1km
KIA SPORTAGE35€ s DPH / do 150 kmCena nad 150km / 0,30€ za 1km

Ponuka pre zapožičanie vozidla.

Meno/názov:
Adresa:
Telefón:
E-mail:
IČO:
DIČ:
Odkaz: