Nová Kia Picanto : Pikantné riešenie do mesta

Horúca novinka, Kia Picanto, sa po krátkej prestávke vracia do salónov. A čo všetko je na nej nové? To si povieme v nasledovnej recenzii. 

Na sedem ročnú záruku od spoločnosti Kia sme si už všetci istotne zvykli. Je neoceniteľnýma jedinečným benefitom značky  Kia na Slovensku.
Sebavedomie a dôvera v kvalitu  vyrábaných vozidiel umožňuje spoločnosti Kia  túto záruku poskytovať plošne na všetky modely bez ohľadu na cenovku stojacu pri vozidle. To je znakom toho že aj v nižších segmentoch sa Kia pridržuje všetkých svojich kvalitatívnych štandardov tak pri aute za 8 640,-€ teda cena nášho nového vozidla Kia Picato 2017 ako aj na Kia Sorento za 42 640,-€.
Nová Kia Picanto nie je len ekonomickým riešením ale aj voľbou rozumu pretože 7ročná záruka Vám pokryje akúkoľvek výrobnú závadu, ktorá by sa mohla vyskytnúť. 

Vráťme sa ale k horúcej novinke na našom trhu Kia Picanto sa po krátkej prestávke vracia do salónov. A čo všetko je na ňom nové?
Tretia generácia Picanta je skutočne revolučná. Zmeny je vidieť na  prvý pohľad. Predná maska dostala sebavedomý  až drsný look. Už sa na nás neusmieva malé „milé“autíčko ale sebavedomý žralok. Tie najpodstatnejšie zmeny ale uvidíme až pri  usadení sa v pohodlných sedadlách a najmä pri jazde. 

Porovnajte staré a nové Kia Picanto .....

V interiéri zaujme predovšetkým nový systém palubného infotainmentu s “plávajúcim¨ dotykovým displejom, ktorý cestujúcim sprostredkuje najmodernejšie automobilové technológie. Nová Kia Picanto ponúka väčšie možnosti pre potreby zákazníka s možnosťou výberu farby poťahových látok.Nový majiteľ istotne ocení omnoho účinnejšie vybavenie s väčším priestorom interiéru a batožinového priestoru v porovnaní s konkurenciou v danom segmente. Bezpečnosť je opäť na prvom mieste. 6 airbagov je bez príplatku v základnej cene vozidla.ABS /brzdný blokovací systém / ESC / elektronicky stabilizačný systém / a ako bonus systém HAC / asistent rozjazdu do kopca bez toho aby Vaše vozidlo cúvlo dozadu / sú opäť bez príplatku už od základnej výbavy.

Rodinné ? – áno !

Možnosť deaktivácie predného airbagu ako aj možnosť uzamknutia zadných dverí bez toho aby Vaše deti počas jazdy mohli otvoriť z vnútra. ISOFIX uchytenie detskej sedačky to všetko nájdete práve v Picante. Plná bezpečnostná výbava, rádio, denné svietenie , všetko doteraz spomenuté nájdete bez príplatku v základnej výbave za neuveriteľnú cenu 8 640,-€. Nezabudli ste na 7ročnú záruku ..... áno aj tá je v cene bez príplatku J. Výbav a motorizácií je samozrejme viac Amber, Silver,  Gold a skutočne pikantný GT– Line dávajú zákazníkom možnosť výberu. Na výber je aj neuveriteľných 11druhov farebných kombinácií karosérie.  

Čo poviete napríklad na PopOrange veselú a živú oranžovú farbu leta :

Stačí si len vybrať. Kia Picanto ponúka priestora kvalitu , 7 ročnú záruku. Praktický presun mestom vďaka štýlovej kompaktnej karosérii a výbornú spotrebu 4,0l na 100km. Za zmienku stoja aj minimálne prevádzkové náklady kde servisná udržbová prehliadka zahrňujúca výmenu oleja a kompletnú prehliadku nepresiahne 70€. 
Ak si pripočítame všetky výhody nového vozidla  kde nie je potrebná technická kontrola počas doby 4 rokov 7 ročná záruka a výborná spotreba rovnica je celkom ľahká Kia Picanto nám modelovým ročníkom 2017 prináša štýl, bezpečnosť, pohodlie,a dlhodobú úsporu nákladov počnúc nákupom vozidla za bezkonkurenčnú cenu. Špeciálne cenové zvýhodnenie pre ZŤP alebo firmy sú len čerešničkou na torte. Kia Picanto 2017 môžete nájsť v našom salóne a vyskúšať si ho. Určite Vás veľmi príjemne prekvapí. Pre milovníkov športových vozidiel nám ponúka Nová Kia Picanto výbavu GT – Line.  Táto má pre nás toľko prekvapení že sa jej budeme venovať v samostatnom článku.