Novinky

Úplne nová KIA EV 9 - prichádza !

Úplne nová KIA EV 9 - prichádza !

Model EV9 vychádzaz prelomovej globálnej modulárnej platformy pre elektrické vozidlá (E-GMP), ktorá mu zaisťuješportový výkon. Ten dopĺňa cieľový dojazd na plne elektrický pohon na úrovniviac ako 541 km podľa celosvetovo harmonizovaného skúšobnéhopostupu pre ľahké vozidlá (WLTP)...

Nová recenzia: Sportage GT-line HEV !

Nová recenzia: Sportage GT-line HEV !

Úplne nová KIA Sportage vo verzií HEV. Najvyššia možná výbava GT-line. Pozrite sa spolu s nami na toto unikátne vozidlo. Predstavujeme Vám naše nové, jedinečné SUV - víťaza testu TOP SUV family cars. V tejto recenzií nájdete aj naše video. Veríme, že sa Vám bude páčiť.

Úplne nová KIA Niro - už čoskoro u nás !

Úplne nová KIA Niro - už čoskoro u nás !

Niro novej generácie predstavuje sviežu interpretáciu ekologického kompaktného crossovera. Systémy hybridného, plug-in hybridného a čisto elektrického pohonu umožňujú jednoduchý a intuitívny prechod na elektrifikovanú mobilitu bez akýchkoľvek kompromisov. Inovatívne riešenia, ktoré zaručujú najvyššiu úsporu paliva v tejto triede. Niro vo verzii s elektrickým pohonom poskytuje predĺžený dojazd až 460 km; variant s pohonom PHEV prejde na elektrinu65 km, čo je ideálne pre každodenné dochádzanie.Technicky vyspelá platforma ponúka neporovnateľnú úroveň flexibility, výkonu a bezpečnosti.

Nové zľavy pre Poľovníkov !

Nové zľavy pre Poľovníkov !


V Kia Fleet Programe pribudla nová kategória „Poľovník“. Ak ste držiteľom poľovníckeho lístku máme pre Vás špeciálnu akciu na model KIA Sportage. Vaša zľava vo výške 14% z cenníkovej ceny platí iba do vypredania aktuálnych skladových zásob. Akcia platí na všetky motorizácie a výbavy KIA Sportage.
Zľava na benzínové motorizácie - 14 % z cenníkovej ceny vozidla.
Zľava na dieselové motorizácie - 16 % z cenníkovej ceny vozidla.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Nové logo KIA.

Nové logo KIA.

Spoločnosť KIA Motors predstavila svoje nové logo a slogan spoločnosti. Nové logo a slogan KIA predznamenavajú novú cestu celej spoločnosti KIA. Nové logo predstavuje práve ambíciu stať sa jedným z lídrov na trhu. „Nové logo Kia predstavuje záväzok spoločnosti stať sa ikonou zmeny ainovácie,“ uviedol Ho Sung Song, prezident a výkonný riaditeľ Kia.„Automobilový priemysel zažíva obdobie rýchlej transformácie a Kia satýmto zmenám proaktívne venuje a prispôsobuje.“

Nové Picanto v predaji.

Nové Picanto v predaji.

Komfortné a šikovné to je naša nová KIA Picanto.
Bude Váš najlepší spoločník do mesta. 7 ročná KIA záruka, nová konektivita a technológie. Cena už od 10 000 €.
Objednávky už spustené, čakáme Vás :)

Plnenie a kontrola klimatizácie.

Plnenie a kontrola klimatizácie.

Náš tip na leto
Pre každého vodiča, kto nie je spokojný so svojou klimatizáciou vo vozidle. Prídi si ku nám skontrolovať poprípade doplniť chladivo do svojej klimatizácie. Máme k dispozícií všetky druhy chladív pre všetky vozidlá akejkoľvek značky, vrátane najnovšieho chladiva R1234YF.
Najčastejším problémom, ktorý stojí za nefunkčnosťou klimatizácie, je únik chladiacej kvapaliny. V letných mesiacoch si šoféri bez fungujúcej klimatizácie nevedia jazdu predstaviť, pretože je to jediný spoľahlivý spôsob, ktorý ich ochráni pred vysokými teplotami a nebezpečným prehriatím organizmu.
V klíme sa nachádza najviac baktérií, preto sa treba chrániť a dbať o svoje zdravie. Pravidelná kontrolou klimatizácie predídete veľa ochoreniam.
Objednávky na kontrolu či doplnenie klimatizácie na tel. č.: 0918797046 alebo servis@kiatopolcany.sk

Kombík za polovicu.

Kombík za polovicu.

Od 1.7.2020 až do konca Septembra sme pre Vás pripravili akciu "kombík" za polovicu. Akcia platí na všetky vozidlá KIA CEED SW. Namiesto príplatku 1000 € za kombi verziu teraz zaplatíte iba polovicu. KIA CEED SW sme tak zlacnili o 500 €. Akcia platí na naše všetky skladové vozidlá KIA CEED SW.

Otvorené !

Otvorené !


Od dnes, tzn. 22.4.2020 je naša predajňa  aj servis otvorený v štandardnom otváracom režime.
Predaj: PON - PIA: 8:00 - 17:00, SOB: 9:00 - 12:00
Servis: PON - PIA: 7:00 - 15:30, SOB: Zatvorené.


Dôležité opatrenia kt. treba dodržiavať či v predajni vozidiel alebo v servise:
Dodržiavať odstup 2m, povinnosť nosenia rúška, použitie ochranných rukavíc alebo dezinfekcie kt. je pri vstupe do predajne resp. servisu.


Tešíme sa na Vás.

CORONA VIRUS - Otváracia doba !

CORONA VIRUS - Otváracia doba !


Na základe vyhlásenia Ministerstva Slovenskej Republiky ohľadom Corona vírusu sme museli upraviť aj mi naše prevádzkové hodiny. Preto sa naša predajňa nových aj jazdených vozidiel Zatvára na dobu neurčitú. O otvorení Vás budeme ihneď informovať ! Sledujte nás na našej webovej stránke alebo na FB či IG. (@kiatopolcany)
POZOR náš servis, ale stále pracuje a to v nezmenenej pracovnej dobe od 7:00 do 16:30. Od Pondeloka až do Piatka !
Po rozkliknutí tohto odkazu získaš kontakt pre objedanie do servisu či vytvorenie cenovej ponuky.
Ďakujeme za pochopenie.

Najvýhodnejšie obdobie na kúpu vozidla je TU !

Najvýhodnejšie obdobie na kúpu vozidla je TU !


Ak premýšľate nad kúpou nového vozidla už dlhšiu dobu. Tak práve teraz je to najvýhodnejšie obdobie pre Vaše rozhodnutie. Áno, KIA má pre Vás pripravené najlepšie akcie v roku práve teraz. Najvyššie zľavy + výhoda zimných pneu. alebo kompletov Zadarmo k vozidlu. Od 10. mesiaca v roku až po 3 mesiac v novom roku Vám ponúkame túto možnosť. Preto neváhajte dlho a vyberte si svoju najnovšiu KIU práve teraz.
Navyše posledné atmosferické motorizácie 1,4 Mpi sú dostupné už iba v obmedzených počtoch preto sa treba rozhodnúť čím skôr. Prinášame Vám ponuku vozidiel po kt. je dopyt najväčší no zásoby sa rýchlo míňajú. Čítajte tu...

Servisná Kampaň. Pripravte sa na zimu.

Servisná Kampaň. Pripravte sa na zimu.

Predajom nového vozidla Kia to pre nás nekončí. Vážime si vaše rozhodnutie a želáme si vašu maximálnu spokojnosť. Urobíme všetko pre to, aby kvalita našich servisných služieb zodpovedala špičkovej kvalite našich vozidiel. Prezujte svoje auto výhodne. Pripravte sa na blížiacu sa zimu v predstihu a získajte zľavu 10% z ceny prezutia zimných pneumatík.Kontaktujte najbližší autorizovaný servis Kia a rezervujte si svoj termín včas.

KIA XCEED - Nová kráska zo Žiliny

KIA XCEED - Nová kráska zo Žiliny

Nová KIA XCEED vychádza z modelového radu CEED, bude sa jednať už o 4 karosársku verziu tohto modelu. XCEED bude v sebe skrývať priestranný Crossover vhodný nielen do mesta ale aj dlhšie cesty. Bude sa jednať o Crossover kt. miery medzi naše vozidlá Stonic a Sportage. Dĺžka rovanko ako aj rázvor by sa mali zhodovať s karosériou hatchbacku. Cena by sa mala tak isto pohybovať niekde medzi touto dvojicou vozidiel. Viac sa dozvieme už čoskoro.

KIA PROCEED - Najkrajšia Slovenská KIA ?

KIA PROCEED - Najkrajšia Slovenská KIA ?

Svojím konštrukčným riešením „shooting brake“ predstavuje ProCeed alternatívu k tradičnému trojdverovému hatchbacku, pričom jeho pôsobivé rozmery sa spájajú s kompaktnou stopou, ktorá čo-to naznačuje o jeho skvelej obratnosti. ProCeed s DNA vozidiel kupé je nižší a dlhší než model Ceed, či už vo verzii päťdverového hatchbacku alebo Sportswagon. Svoj pôsobivý zovňajšok však dopĺňa o dávku všestrannosti, čím získava jedinečnú siluetu s naklonenou zadnou časťou, ktorá nemá v triede rodinných vozidiel obdobu.

Nová KIA Sportage je teraz neodolatelne dostupná.

Nová KIA Sportage je teraz neodolatelne dostupná.

Nezmeškajte teraz neodolatelnú KIA Sportage v perfektnej cene. Cena začína už od 19.000 € ! Teraz navyše k vozidlu dostanete od nás zimné pneumatiky úplne ZADARMO ! Špeciálne ceny platia pre naších fleet zákazníkov. Ak hľadáte vozidlo v kt. sa budete cítiť bezpečne a komfortne tak sme tu pre Vás. Náš najpredávanejší klenot zo SLOVENSKA je jednoducho jednotka vo svojej triede. Viac info u predajcov.

Predstavujeme Nová KIA Ceed !

Predstavujeme Nová KIA Ceed !

Predaj novej Kia Ceed a Ceed_SW sa nepretržiteľne blíži. Krátku verziu Vám predstavíme už v priebehu mesiaca Jún. Budete si ju môcť prísť pozrieť a vyskúšať. Oficiálny predaj sa však spustí až začiatkom Júľa.
Dlhší brat, teda naše kombi sa do predaja dostane už koncom Augusta. V priebehu konca roka by mala byť uvedená aj nová verzia Shooting brake. V priebehu budúceho roka sa dočkáme prvého kompaktného crossoveru v rodine KIA Ceed. Nová KIA Ceed je na úplne inej úrovni a bude technologicky najvyspelejším vozidlom vo svojej triede.

Výpredaj modelu KIA Cee´d.

Výpredaj modelu KIA Cee´d.

Nezmeškajte najvýhodnejšie obdobie na kúpu vozidiel KIA Cee´d a KIA Cee´d_SW. Teraz v jedinečnej výpredajovej cene. Môže byť Vaša už za 11.690 € + zimné pneu. Zadarmo ! Teraz môžete získať bezkonkurenčnú zľavu vo výške 1800 € na akúkoľvek výbavu a motorizáciu. Toto z nášho najpredávanejšieho modelu robí úplne bezkonkurenčnú voľbu. Tak nečakajte a získajte aj vy svoju Slovenskú "Ceedku" za najvýhodnejšiu cenu aká tu kedy bola. Viac info. na tel. č.: 0915 427 252

Auto ROKA na Slovensku je KIA STINGER !

Auto ROKA na Slovensku je KIA STINGER !

O tom, že KIA Stinger je dizajnovou aj kvalitovou bombou roka sme vedeli už pri uvádzaní tohoto modelu do predaja. Teraz sa to však potvrdilo aj na novinárskej úrovni a naša vlajková loď značky si odniesla hneď zlatú medajlu v podobe titulu auto roka ! Stala sa autom roka vo viacerých štátoch EÚ. Preto, to nie je náhodné ocenenie. TOTO VOZIDLO JE VÁŽNE O TRIEDU VYŠŠIE.

Prekvapí Vás svojou priestrannosťou.

Prekvapí Vás svojou priestrannosťou.

Aj v novom roku 2018 pokračujú neprekonateľné zľavy na vozidlá KIA Venga. Navyše predlžujeme aj limitovanú Zlatú edíciu, vďaka jej úspešnému predaju dosiahla Venga v poslednom 1/4 roku rekordné čísla predaja. Ide o naozaj neprekonateľnú výbavu / cenu. Ako aj pri ostatných modeloch tak aj pri Venge vieme uplatniť špeciálne zľavy pre špecifikované skupiny ako: firmy, ZŤP, pedagogický pracovníci, MV SR, MO SR a pod. Ak sa neviete rozhodnúť a hľadáte všestranné vozidlo s vyšším sedením a neprekonateľnou výbavou tak Venga je správnou voľbou. Pre vytvorenie najvýhodnejšej ponuky nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0915 427 252

KIA SORENTO teraz s jedinečnou zľavou !

KIA SORENTO teraz s jedinečnou zľavou !

Nezmeškajte najvýhodnejšie obdobie na kúpu nového Sorenta. V úvode roka 2018 sme si pre Vás pripravili MEGA zľavy na naše najväčšie vozidlo KIA Sorento. Teraz na Váš čakajú zľavy od 5000 € ! Navyše, možnosť financovania bez navýšenia na 36, 48 a 60 mesiacov. Špeciálne zľavy pre firmy, lekárov, MV SR, pedagogických pracovníkov atď. Nepremeškajte čas, výpredaja skladových zásob. Vozidlá sú ihneď k odberu, bez čakania ! Tešíme sa na Vašu návštevu.

Predstavujeme KIA STONIC

Predstavujeme KIA STONIC

Nový crossover Kia, prichádzajúci do B segmentu, bude mať meno „Stonic“ a bude to pútavý a sebavedomý kompaktný crossover seurópskym dizajnom. Model Stonic je inšpirovaný tvarom a funkčnosťou väčších SUV modelov značky Kia. Pomenovanie ‘Stonic’ vzniklo spojením výrazov „Speedy“ a „Tonic“, čo pomenováva prvý a posledný tón v hudobnej stupnici. Meno„Stonic“ naznačuje, že vozidlo je živé a ponúka niečo nové a svieže do segment u kompaktných SUV.

KIA Optima_SW vo výbave GT je u nás !

KIA Optima_SW vo výbave GT je u nás !

Nezmeškajte to ! Zavítala k nám úplne nová KIA Optima Sportswagon vo výbave GT ! Jazdiť na tomto vozidle je neskutočný zážitok. Dravý, športový zvuk ktorý Vás nenechá chladným. Donúti a vtiahne Vás do svojho sveta. Je to neskutočne variabilné a zároveň športové vozidlo. Určite sa k Vám bude hodiť. Preto neváhajte a príďte si ju vyskúšať.                  NA TESTOVACIE JAZDY VOLAJTE: 0915 427 252.

Exkluzívna KIA Stinger realitou !

Exkluzívna KIA Stinger realitou !

Predstavujeme Vám náš nový model KIA Stinger. Ide o náš reprezentatívny "GT" špeciál ktorý dostal názov Stinger. Tento pojem si zapamätajte, pretože stretnutie s ním bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom ! Podľa prvých informácií sa bude vozidlo vyrábať s 3,3 l agregátom s pohonom až 370 konských síl ! Max. zrýchlenie 0 - 100km / hod dosiahne za 5,1 sekundy. Neskutočné ! Druhou alternatívou bude 2,0 l štvorvalec s výkonom 255 koní. Spustenie predaja sa plánuje v druhej polovici roku 2017 ! Cena prekročí 30 tisíc  € !

Úplne nová KIA RIO prichádza !

Úplne nová KIA RIO prichádza !

Nová KIA RIO je naše nové malé veľké prekvapenie. Toto vozidlo prešlo úplnou prestavbou dizajnu. Prinesie Vám ešte viac komfortu a pohodlia ako ste čakali. Revolučný automobil v najmenšej kategórií vozidiel bude patriť k ťahúňom na trhu. Okrem nových inovačných technológií na Vás čaká priestrannosť a do detailu prepracovaný interiér či exteriér. Dámy a páni dvíhame oponu a predstavujeme Vám úplne novú KIA Rio 2017, ktorá sa začína predávať už 1.3.2017 !

Skica novej KIA Picanto !

Skica novej KIA Picanto !

Nová KIA Picanto by mala byť predstavená už čoskoro. Toto je je prvá oficiálna skica. Základné črty ostali zachované, tvorcovia modelu dodali výrazný športový náboj. Už teraz sa nevieme dočkať na oficiálne predstavenie tohto najmenšieho vozidla KIA.

Po kliknutí na skicu sa Vám zobrazia ďalšie fotky.

Prajeme Vám Vianoce plné pokoja a správny vstup do nového roku 2017 !

Prajeme Vám Vianoce plné pokoja a správny vstup do nového roku 2017 !

Vážený zákazníci, fanúšikovia. Všetkým z Vás prajeme príjemné a pokojné prežitie Vianoc a ten správny vstup do nového roku.
Otváracie hodiny budú upravené následovne:
24. - 26.12.2016 - zatvorené !
27. - 30.10.2016 - otvorené od 8:00 do 16:00
31. - 1.1.2017 - zatvorené !
od 2.1.2017 otvorené podľa štandardných otváracích hodín.
Váš kolektív KIA Topoľčany

KIA CEE´D 1,6 CRDi GT Line + AT + Xenóny

KIA CEE´D 1,6 CRDi GT Line + AT + Xenóny

Jedinečnosť, elegantnosť a športový pocit z jazdy Vám prinesie jediné Cee´d v plnej výbave.
Cena teraz: 21.000 € + Zimné pneumatiky Grátis !
V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať: 0915 427 252.
Vozidlo nájdete aj v ponuke jazdených vozidiel.
Toto exkluzívne vozidlo nájdete len u nás v KIA Topoľčany.

KIA CEE´D_SW 1,0 T-GDi GOLD / Jazdené TOP STAV !!!

KIA CEE´D_SW 1,0 T-GDi GOLD / Jazdené TOP STAV !!!

Na predaj, nové (jazdené vozidlo) po zamestnancovi. Jazdené pol roka ! 6,5 ročná záruka ! TOP STAV ! Najpredávanejšia výbava GOLD v šedej svetlej metalíze teraz za jedinečnú cenu !
Cena teraz: 14.600 €
V prípade záujmu vieme vybaviť aj leasing ! Vozidlo je ihneď k odberu ! Možnosť testovacej jazdy.
V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať: 0915 427 252.
Vozidlo nájdete aj v ponuke jazdených vozidiel.
Toto vozidlo nájdete len u nás v KIA Topoľčany.

KIA RIO 1,2 CVVT UEFA EDITION

KIA RIO 1,2 CVVT UEFA EDITION

Teraz v bezkonkurenčnej výbave a cene priamo u nás k odberu. 
Cena teraz: 11.900 €
V prípade záujmu o akciové financovanie nás neváhajte kontaktovať, náhľad kalkulácie zašleme do mailu. Váš predajca Kia Topoľčany. 

Novinka KIA SPORTAGE 1,7 CRDi PLATINUM + 19“W

Novinka KIA SPORTAGE 1,7 CRDi PLATINUM + 19"W

Teraz naša cena: 26.470 €
Cena rovnaká aj pri financovaní bez navýšenia
Možné špeciálne zľavy pre podnikateľov, lekárov, veterinárov, ZŤP, učiteľov, futbalistov

Ak crossover, tak jedine Kia

Ak crossover, tak jedine Kia

Testovali sme prvé kusy vozdila Kia Niro. Jazda, ktorá sa slovami ani nedá opísať. Príďte aj vy otestovať nový hybridný crossover Kia Niro. Predvádzačka v Kia Topoľčany už v septembri.

KIA SORENTO - biela perleť

KIA SORENTO - biela perleť

Vychutnajte si u nás naživo luxus v podaní Kia Sorento. KIA SORENTO 2,2 CRDi AT PLATINUM + 19W

Teraz naša cena: 41.330 €

Špeciálne ponuky pre podnikateľov z výhodnými podmienkami ! Teraz leasing/úver bez navýšenia aj pre FLEET ZÁKAZNÍKOV !

Viac info vo vašej Kia Topoľčany.

RECENZIA: KIA OPTIMA 1,7 CRDi PLATINUM AT

RECENZIA: KIA OPTIMA 1,7 CRDi PLATINUM AT

Testovali sme novú Kia Optima. Ako si počínala? Dozviete sa v našej recenzii. Čítajte viac

KIA VENGA 1,4 CVVT GOLD WINTER teraz v akcii

KIA VENGA 1,4 CVVT GOLD WINTER teraz v akcii

Predvádzacie vozidlo KIA VENGA 1,4 CVVT GOLD WINTER nájdete u nás teraz v špeciálnej akcii. 
Cenníková cena: 14.597 € 
Naša cena teraz: 12.321 € 
Viac informácii v Kia Topoľčany. 

Jazdené vozidlo KIA - špeciálna akcia

Jazdené vozidlo KIA - špeciálna akcia

Teraz v akciovej ponuke jazdené vozidlo Kia Optima 1,7 CRDi PLATINUM + AT + 360° kamera + adapt. tempomat .
Cenníková cena auta: 35.870 €
Teraz naša cena auta: 26.500 € 
Cena paltí iba na toto vozidlo !
Vozidlo má najazdených iba 12.200 km a je ihneď k odberu. Kontaktujte nás pre viac informácii alebo rovno navštívte pobočku Kia Topoľčany

KIA CEE´D 1,6 GDi GOLD v akcii

KIA CEE´D 1,6 GDi GOLD v akcii

Predvádzacie vozidlo KIA CEE´D 1,6 GDi GOLD + 6st.AT nájdete teraz u nás v akcii len za 16.550 €. Nepremeškajte šancu, navštívte pobočku Kia Topoľčany. Akcia platí aj pre financovanie bez navýšenia.

Predvádzacie vozidlo Kia Carens teraz v akcii

Predvádzacie vozidlo Kia Carens teraz v akcii

KIA CARENS 1,7 CRDi EXTRA + 7st. AT
Teraz len za 22.990 € 
Teraz zľava: 2.440 € Pri akciovom financovaní bez navýšenia cena: 23.250 € 
Vozidlo má najazdených iba 400 km

Akciová ponuka platí len v Kia Topoľčany.

Horúca Kia akcia pre jedného z Vás

Horúca Kia akcia pre jedného z Vás

Predvádzacie vozidlo KIA SPORTAGE 1,7 CRDi PLATINUM 
+ 19" Disky 
Teraz naša cena: 24.990 € 
Teraz zľava: 2.380 € !
Platí aj pri financovaní bez navýšenia.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Akcia platí iba na toto vozidlo a iba u nás !
Najazdených len 617 km.

Rio Sedan idú na dračku

Rio Sedan idú na dračku

Posledný kus 1,4 CVVT v obľúbenej výbave SILVER WINTER !
Môže byť váš za neuveriteľných 11.089 € !
Neprepásnite šancu a navštívte našu pobočku Kia Topoľčany.